Engels 1/2 - overdag [A0->A1]
![Engels 1/2 - overdag [A0->A1] Engels 1/2 - overdag [A0->A1]](https://volksuniversiteitoss.nl/sites/vu51/files/VU_vert_50jaar.png)
Deze cursus is voor iedereen (zowel de ‘absolute beginners’ als mensen die het Nederlands niet als moedertaal hebben en mensen waar de kennis van Engels ver is weggezakt) die de Engelse taal van begin af aan willen leren.
In deze cursus leer je aan de hand van de vier de pijlers (lezen, schrijven, luisteren en spreken) de basis van de Engelse taal. De methode Great – deel 1 behandelt aan de hand van alledaagse onderwerpen stapsgewijs de opbouw van de woordenschat en grammatica. Onderwerpen waar je dan aan moet denken zijn family, home en work.
Na het volgen van deze cursus kun je jezelf voor stellen en heel kort iets over jezelf vertellen, over je familie, hobby’s en de plaats waar je woont. Je kunt anderen begroeten, eenvoudige vragen stellen en vragen/zeggen hoe laat het is. Kortom, je kunt korte gesprekjes voeren over eenvoudige onderwerpen of activiteiten. We oefenen het Engels alfabet, telwoorden, het correct kunnen vervoegen van werkwoorden zodat je een goede basis hebt om daarna je Engels verder op te bouwen.
